SVATEBNÍ KRABIČKY

Krabičky a košíčky nejrůznějších tvarů a barev na svatební koláčky, výslužky nebo jiné drobnosti!

Všechny krabičky a košíčky vyrábím ručně z kvalitního papíru gramáže 300 g/m² s příměsí bavlny. Jsou spojeny kovovými nýtky zlaté barvy. Ubrousek není součástí ceny, ale mohu na přání dodat také.

Krabičky a košíčky lze vyrobit na přání z papíru v jakékoliv barvě, v nabídce jich je 58! V nabídce jsou ale i netradiční geometrické krabičky s grafickým motivem.

Každou krabičku či košíček, lze opatřit cedulkou nebo vlaštovkou se vzkazem (např. „Děkujeme“ u výslužkových, „pozváním ke svatebnímu stolu“ u krabiček se svatebními koláčky), ale i samolepkou.

Vzhledem k tomu, že vše vyrábím pouze na objednávku, dodací lhůta pro svatební tiskoviny je přibližně 3 týdny. Vše záleží na domluvě, neváhejte mě kontaktovat!

cena: viz níže u jednotlivých typů

barvy kartonu, z nichž můžete vybírat

KOŠÍČEK NA SVATEBNÍ KOLÁČKY | klasický | kód: K-KLASIK-02-S

Košíček na koláčky klasického tvaru, ale bez zbytečných příkras. Je vyroben z papíru gramáže 300 g/m² s příměsí bavlny a spojen dvěma zlatými kovovými nýtky. Rozměr základny je 6×6 cm, hloubka cca 8 cm. Košíček může být vyroben s oblými nebo ostrými „rohy“.
Zvolte si ten svůj – vybírat můžete z 58 barev + kraftového papíru (č. 59)! Všechny košíčky samostatně najdete ZDE.

Cena: od 19 Kč

KRABIČKA „L“ – TŘEBA NA VÝSLUŽKU | kód: K-ZAV-02-L

Krabička se zajímavým způsobem zavírání je vyrobena z papíru gramáže 300 g/m², spojena čtyřmi kovovými nýtky a dá se zavřít dvěma způsoby pomocí provázku, lýka, stuhy. Rozměr základny je 12×12 cm, výška při klasickém zavření je 6 cm, při „klenbovém“ zavření zhruba dvojnásobná. Vyberte si tu svou – k dispozici je 58 barev! Součástí krabičky je i vázací materiál dle výběru – přírodní motouz, bílý provázek, atlasová stužka v libovolné barvě či lýko.

Cena: 36 Kč

KRABIČKA „M“ – TŘEBA NA SVATEBNÍ KOLÁČKY | kód: K-ZAV-02-M

Krabička se zajímavým způsobem zavírání je vyrobena z papíru gramáže 300 g/m², spojena čtyřmi kovovými nýtky a dá se zavřít dvěma způsoby. Rozměr základny je 10 x 10 cm, výška při klasickém zavření je 5 cm, při „klenbovém“ zavření zhruba dvojnásobná. Vyberte si tu svou – k dispozici je 58 barev! Součástí krabičky je vázací materiál dle výběru – přírodní motouz, bílý provázek, atlasová stužka v libovolné barvě či lýko.

Cena: 32 Kč

KRABIČKA „S“ – TŘEBA NA MALÝ DÁREČEK | kód: K-ZAV-02-S

Krabička se zajímavým způsobem zavírání je vyrobena z papíru gramáže 300 g/m² a dá se zavřít dvěma způsoby pomocí provázku. Rozměr základny je 7 x 7 cm, výška při klasickém zavření je 3,5 cm, při „klenbovém“ zavření zhruba dvojnásobná. Vyberte si tu svou – k dispozici je 58 barev! Součástí krabičky je i vázací materiál dle výběru – přírodní motouz, bílý provázek, atlasová stužka v libovolné barvě či lýko. Ideální jako krabička na malý dárek, pozornost pro svatební hosty.

Cena: 29 Kč

KRABIČKA GEOMETRICKÁ | s potiskem | kód: K-GEOM-01

Krabička netradičního geometrického tvaru, s potiskem libovolného grafického motivu (např. korespondujícího se svatebním oznámením).
Rozměry krabičky: základna 12 x 12 x 12 cm (hloubka cca 5 cm). Maximální velikost krabičky při stejné ceně je 14 x 14 x 14 cm (hloubka cca 6,5 cm).

Cena: 35 Kč

CEDULKA SE VZKAZEM | kód: P-KLASIK

Malá kartička např. s poděkováním, která může být pověšena na krabičce s výslužkou nebo na malém dárku pro svatební hosty apod. Rozměr kartičky je 5 x 7 cm.

Cena: od 8 Kč – motiv je vytištěn barevně na papíru vyšší gramáže; kód: P-KLASIK-01
Cena: od 10 Kč – motiv je vytištěn barevně na papíru běžné gramáže a nalepen na podkladu z papíru gramáže 300 g/m² libovolné barvy. Vybírat můžete, stejně jako u krabiček, z 58 barev!; kód: P-KLASIK-02

VLAŠTOVKA SE VZKAZEM | kód: P-VLAST-01

Malá vlaštovka, která se může použít například jako poděkování k výslužce. Může být vytvořena v jakémkoliv grafickém stylu tak, aby zapadala do konceptu jednotlivých svatebních sad.

Cena: 12 Kč – Délka vlaštovky je cca 6 cm.; kód: P-VLAST-01-S
Cena: 15 Kč – Délka vlaštovky je cca 8 cm.; kód: P-VLAST-01-M