Služby

Zahradní architektura

Ráda pro vás vytvořím kompletní projekt zahrady, předzahrádky nebo terasy. Projekt vytvořím v takové podrobnosti, abyste ho mohli zrealizovat svépomocí nebo předat realizační firmě. V obou případech nabízím poskytnutí autorského dozoru, aby celá realizace dopadla dle projektu. Součástí projektu je také plán péče.
Cena za projekt zahrady se odvíjí od velikosti pozemku, složitosti jeho terénu a počtu prvků zahradní architektury.

Floristika

Neprovozuji kamenný obchod, květinářství, tvořím pouze na zakázku, vždy pro jedinečnou příležitost a na míru vašim požadavkům.
Jsou to především sezónní dekorace k příležitosti významnějších svátků: advent (adventní věnce, svícny, aranžmá apod.), Vánoce (svícny či aranžmá na vánoční stůl, vánoční kytice), jarní a velikonoční dekorace, podzimní a dušičková aranžmá (věnce, vypichované nádoby). Kytice pro nejrůznější příležitosti a dle ročních období, ze „šlechtěných květin“, ale i z těch „lučních“. Ráda zajistím rovněž květinovou výzdobu na vaši rodinnou oslavu či firemní akci, ale i výzdobu kavárny či restaurace nebo čekárny ve vaší lékařské ordinaci. Během celého roku potom vytvářím i další výrobky (např. himmeli) – aktuálně viz Shop.

Svatby

Ráda pro vás připravím květinovou výzdobu, ale i grafický návrh a realizaci svatebních tiskovin nebo papírové dekorace. Svatební tiskoviny můžete objednávat také nezávisle na dodávce květinové výzdoby. Celková cena svatební výzdoby se odvíjí od počtu jednotlivých prvků, použitých druhů květin, ale závisí také na místě konání svatby. Svatby realizuji v rámci celé České Republiky. Neváhejte mě kontaktovat v průběhu celého roku, ráda připravím i zimní svatbu!