Krabičky a košíčky

Nabízím ručně vyráběné papírové krabičky a košíčky v jednoduchém a čistém designu. Košíčky na svatební koláčky jsou klasika. Krabičky vyrábím ve čtyřech různých velikostech a můžete je použít jak na svatební koláčky (vel. M), tak třeba na výslužky (vel. L a XL) nebo malé dárečky pro svatební hosty (vel. S). Košíčky i krabičky mohu vyrobit prakticky v jakékoliv barvě, protože na výběr jich je 58. Používám kvalitní papír s příměsí bavlny v gramáži 300 g/m². Košíčky je navíc možné vyrobit i z kraftového papíru (č. 59).
V nabídce jsou ale i netradiční geometrické krabičky vyrobené z papíru běžné gramáže, který se dá potisknout libovolným vzorem. Tyto krabičky se dají rozdávat se svatebními koláčky k oznámení, ale pěkně také vypadají na svatebním stole s cukrovím apod.

krabicky-lista

JAK OBJEDNÁVAT:
Vzhledem k tomu, že vše vyrábím pouze na zakázku (nikoliv do zásoby), dodací lhůta pro krabičky a košíčky je přibližně 3 týdny. Ale vše záleží na domluvě, tak se na mě neváhejte obrátit!
Objednávat můžete přímo na email katka.jonas@totokvete.cz nebo v případě dotazů volat na číslo +420 728 782 819. Já vám objednávku nejprve potvrdím a případně doladíme detaily. Potom vás požádám o vaše fakturační údaje a dodací adresu (pokud krabičky/košíčky budu posílat poštou – možné je i osobní vyzvednutí, avšak po předchozí domluvě). Fakturu vám pošlu obratem a poprosím vás o její úhradu na bankovní účet v mezičase, kdy budu krabičky vyrábět.
Všechny košíčky posílám už hotové a složené tak, jak je vidíte na fotkách. Zavírací krabičky (kód K-ZAV) posílám složené, ale neuzavřené, s potřebným množstvím nastříhaného provázku či stužky – budete je teprve plnit!
Balíky posílám většinou Českou poštou – jako Balík do ruky nebo Balík na poštu.