Svatby

Vždy mě nesmírně těší, když dostanu důvěru ke zkrášlení vašeho svatebního dne něčím tak krásným jako jsou květiny.  Ty jsou určitě jeho nedílnou součástí a řekla bych, že je to hlavně díky jejich pomíjivosti, protože celý okamžik tak získá ještě větší punc jedinečnosti.

Zajistit vám mohu kompletní květinovou výzdobu – kytice, vývazky pro pány, květiny do vlasů, květiny na obřadní místo i svatební tabuli a mnoho dalšího. Květiny vám buď připravím s sebou „na cestu“, pokud si svoji svatbu chcete připravit svépomocí, nebo vše přijedu nadekorovat přímo na místo svatby a vy se tak můžete věnovat rodině.
V mém inventáři se také nachází relativně velké množství váziček či svícnů, slavobrány a mnoho dalších dekorací, které vám ráda zapůjčím, abyste si nemuseli tyto věci pořizovat.

A protože je pro mě stejně důležitý detail, jako celek, ráda vám připravím také další nezbytnou součást vaší svatby, kterou je grafika a svatební tiskoviny. Jejich vzhled může například přímo korespondovat se zvolenými svatebními květinami nebo charakterizovat přímo vás jako pár.
Tiskoviny mohu navíc doplnit ručně vyráběnými krabičkami na svatební koláčky či výslužky v čistém a jednoduchém designu. Pohlídám si tak, aby vše zapadalo do jednotného konceptu svatby a vytvářelo jeden harmonický celek.

tlacitko_kvetiny6_