SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

Moc ráda vám připravím oznámení v jakékoliv podobě dle vašeho přání (pokud to bude v mých silách) nebo můžete vybírat z oblíbených typů a formátů, které vidíte na této stránce.

Jak objednávat svatební tiskoviny si můžete přečíst zde.

Zde je přehled nejčastěji používaných typů a formátů oznámení, do kterých stačí už jen vybrat grafický motiv, případně specifikovat barvu použitého kartonu, druh provázku nebo barvu stuhy, barvu poštovní obálky.

Na výrobu oznámení, která obsahují barevný karton (klasik podlepené, se stuhou, japonské apod.), používám stejný karton gramáže 300 g/m² s příměsí bavlny jako na svatební košíčky a krabičky.

KLASIK A5

Oznámení klasického vzhledu – v podobě kartičky s textem a grafickým motivem. Buď ve variantě jednoduché kartičky vyrobené z papíru o gramáži 350 g/m² nebo ještě navíc podlepené barevným kartonem. Rozměry: 14 x 20 cm.
Toto oznámení je možné doplnit pozváním na hostinu v podobě kartičky nebo třeba vlaštovky zavěšené na provázku.

Cena: od 31 Kč | kód: O-KLASIK-A5-01
Cena: od 35 Kč | kód: O-KLASIK-A5-02 (podlepené)

KLASIK A6

Oznámení klasického vzhledu – v podobě kartičky s textem a grafickým motivem. Buď ve variantě jednoduché kartičky vyrobené z papíru o gramáži 350 g/m² nebo ještě navíc podlepené barevným kartonem. Rozměry: 10 x 14 cm.
Toto oznámení je možné doplnit pozváním na hostinu v podobě kartičky nebo třeba vlaštovky zavěšené na provázku.

Cena: od 23 Kč | kód: O-KLASIK-A6-01
Cena: od 27 Kč | kód: O-KLASIK-A6-02 (podlepené)

KLASIK DL

Oznámení klasického vzhledu – v podobě podlouhlé kartičky s textem a grafickým motivem. Buď ve variantě jednoduché kartičky vyrobené z papíru o gramáži 350 g/m² nebo ještě navíc podlepené barevným kartonem. Rozměry: 9 x 20 cm.
Toto oznámení je možné doplnit pozváním na hostinu v podobě kartičky nebo třeba vlaštovky zavěšené na provázku.

Cena: od 26 Kč | kód: O-KLASIK-DL-01
Cena: od 30 Kč | kód: O-KLASIK-DL-02 (podlepené)

KLASIK ČTVEREC

Oznámení klasického vzhledu – v podobě kartičky s textem a grafickým motivem. Buď ve variantě jednoduché kartičky vyrobené z papíru o gramáži 350 g/m² nebo ještě navíc podlepené barevným kartonem. Rozměry: 12 x 12 cm.
Toto oznámení je možné doplnit pozváním na hostinu v podobě kartičky nebo třeba vlaštovky zavěšené na provázku.

Cena: od 26 Kč | kód: O-KLASIK-CTV-01
Cena: od 30 Kč | kód: O-KLASIK-CTV-02 (podlepené)

VLAŠTOVKA

Papírová vlaštovka složená z papíru trochu vyšší gramáže. Umístit na ni lze jakýkoliv grafický motiv a text. Rozměry: délka cca 15 cm. Když se jí složí křídla, vejde se do klasické malé obálky (C6).

Cena: 35 Kč | kód: O-VLAST-01

S JAPONSKÝM ZAVÍRÁNÍM

Oznámení s variací japonského zavírání (papírové kolečko s kovovým nýtkem+provázek). Uvnitř je vlepený papír s textem / grafickým motivem. Vnější „obálku“ je možné vytvořit z kartonu v libovolné barvě (viz vzorník). Rozměry: 10 x 10 cm (zavřené oznámení).
Toto oznámení je možné doplnit např. pozváním na hostinu v podobě vlaštovky zavěšené z vnější strany oznámení.

Cena: od 39 Kč | kód: O-JAP-02

S KLOPOU

Oznámení, které připomíná leporelo. Uvnitř je vlepena kartička s textem / grafickým motivem. Vnější „obálku“ oznámení je možné vyrobit z kartonu v libovolné barvě (viz vzorník). Oznámení se dá navíc opatřit kapsou na vnitřní straně větší pravé klopy, do které se dá vložit pozvání ke svatebnímu stolu nebo nějaké další informace. Oznámení se vejde do klasické obálky (C5 nebo C6). Rozměry: 14 x 20 cm (A5) nebo 10 x 14 cm (A6), jedná se o rozměry zavřeného oznámení.
Toto oznámení se dá uzavřít provázkem nebo stužkou, na kterou se dá pověsit kartička s pozváním, případně samolepkou nebo papírovou objímkou s motivem tiskovin, pečetí apod.

Cena: od 49 Kč | formát A5 | kód: O-KLOPA-A5
Cena: od 39 Kč
 | formát A6 | kód: O-KLOPA-A6

SE STUHOU

Oznámení, které se zavírá dvěma klopami a atlasovou stuhou. Uvnitř je nalepena kartička s textem / grafickým motivem. Vnější „obálku“ oznámení je možné vyrobit z kartonu v libovolné barvě (viz vzorník). Rozměry: 14 x 20 cm (A5) nebo 10 x 14 cm (A6), jedná se o rozměry zavřeného oznámení. Barvu stuhy, která je v ceně, lze libovolně přizpůsobit grafice. Oznámení se vejde do klasické obálky (C5 nebo C6).
Toto oznámení je možné doplnit pozváním na hostinu v podobě kartičky nebo vlaštovky zavěšené spíše uvnitř oznámení.

Cena: od 49 Kč | formát A5 | kód: O-STUHA-A5-02
Cena: od 39 K
č | formát A6 | kód: O-STUHA-A6-02

2 v 1

Oznámení „dva v jednom“. Na první pohled vypadá jako „oznámení se stuhou“, ale uvnitř je vyjímatelné oznámení klasické podoby (podlepené kartonem), které se tak dá lehce umístit třeba na nástěnku či ledničku. Rozměry: 14 x 20 cm (A5) nebo 10 x 14 cm (A6) – zavřené oznámení. Celé oznámení se vejde se do obálky formátu C5 nebo C6.
Toto oznámení je možné doplnit pozváním na hostinu v podobě kartičky nebo vlaštovky zavěšené spíše uvnitř oznámení.

Cena: od 55 Kč | kód: O-2v1-A5-02
Cena: od 45 Kč | kód: O-2v1-A6-02

V KAPSE A6

Vnější kapsa formátu A6 je vyrobena z barevného kartonu libovolné barvy (viz vzorník) a její využití je možné několika způsoby: 1) může ukrývat samotné oznámení ve formě klasické kartičky, 2) oznámení ve formě klasické kartičky + další kartičky s informacemi nebo klidně složený celý dopis, 3) oznámení může být nalepeno na vnější straně kapsy a uvnitř kapsy mohou být ukryté další informace. Rozměry: 10 x 14 cm.

Cena: od 39 Kč | kód: O-KAPSA-A6-02

V KAPSIČCE A7

Oznámení ukryté v barevné papírové kapsičce velikosti cca A7 vyrobené z papíru vyšší gramáže s libovolným digitálním potiskem. Samotné oznámení je vytištěno na kartičce z papíru vyšší gramáže. Do kapsičky se vejde i druhá kartička formátu A7 – např. pozvání ke svatebnímu stolu. Rozměry: 7 x 10 cm.

Cena: od 35 Kč | kód: O-KAPSA-A7-02

V TRANSPARENTNÍ OBÁLCE

Oznámení ukryté v poloprůhledné obálce se dvěma klopami. Obálka může být převázána provázkem, stužkou (v ceně) nebo doplněna pečetí, samolepkou (v ceně zahrnuto není). Samotné oznámení je klasické podoby, vytištěné na kartičce z papíru vyšší gramáže a vlepené do obálky. Rozměry: 14 x 20 cm (A5) nebo 10 x 14 cm (A6).

Cena: od 45 Kč | formát A5 | kód: O-TRANSP-A5
Cena: od 35 K
č | formát A6 | kód: O-TRANSP-A6

Pozvánky na svatební hostinu či večerní raut. Dopisy s průvodními informacemi.

KLASIK

Pozvání ke svatebnímu stolu, na večerní raut apod. v podobě malé kartičky přiložené k oznámení. Text a grafický motiv je vytištěn na papíru vyšší gramáže. Rozměry: 10 x 7 cm (A7) nebo 7×5 cm (A8). Může se připevnit provázkem na oznámení, případně pověsit na košíček či krabičku se svatebními koláčky.

Cena: od 10 Kč | kód: D-CED-A7-01
Cena: od 8 Kč | kód: D-CED-A8-01

KULATÉ

Pozvání ke svatebnímu stolu, na večerní raut apod. v podobě malé kulaté kartičky přiložené k oznámení. Text a grafický motiv je vytištěn na papíru vyšší gramáže. Rozměry: průměr 6,3 cm. Může se připevnit provázkem na oznámení, případně pověsit na košíček či krabičku se svatebními koláčky. 

Cena: od 9 Kč | kód: D-KRUH-6

VLAŠTOVKA „S“

Pozvání ke svatebnímu stolu, na večerní raut apod. v podobě malé vlaštovky připevněné k oznámení. Rozměry: cca 6 cm (délka). Může se připevnit provázkem na oznámení  (dovnitř nebo zvenku) nebo pověsit na košíček či krabičku se svatebními koláčky.

Cena: od 12 Kč | kód: D-VLAST-S

DOPIS A4 KLASIK

Barevný tisk na papíru klasické gramáže formátu A4. Dopis se může složit na třetiny, na čtvrtiny apod.

Cena: od 25 Kč | kód: D-KLASIK-A4

DOPIS A5 KLASIK

Barevný tisk na papíru vyšší gramáže formátu A5 (cca 10 x 14 cm). Dopis se může složit na polovinu.

Cena: od 18 Kč | kód: D-KLASIK-A5

DOPIS A4 SLOŽENÝ DO ČTVERCE

Barevný tisk na papíru formátu A4 klasické gramáže. Dopis je složený důvtipným způsobem do tvaru čtverce o rozměrech 10 x 10 cm. Ve čtverci vzniká kapsa, do které může být umístěno čtvercové oznámení – např. s japonským zavíráním.

Cena: od 28 Kč | kód: D-CTV-01

INFORMAČNÍ KARTIČKA A6

Někdy místo celého dopisu stačí pouze menší kartička ve stejném formátu jako oznámení. Digitální tisk na papíru vyšší gramáže. Rozměry: 10 x 14 cm.

Cena: od 23 Kč | kód: D-CED-A6-01

Na svatební oznámení a další tiskoviny používám stejný karton jako na krabičky a košíčky – kvalitní papír s příměsí bavlny v gramáži 300 g/m². Na výběr je v 58 barvách. Menší formáty oznámení a tiskovin (do vel. A4) lze vyrobit z kraftového papíru – ve vzorníku č. 59.

Na použití jednotlivých barev papíru u reálných výrobků se můžete podívat zde.

01 – bílá
02 – slonová kost
03 – světle žlutá
04 – citronová
05 – banánová
06 – zlatá žlutá
07 – tělová
08 – meruňková
09 – lososová
10 – tmavě žlutá
11 – okrová
12 – světle oranžová
13 – oranžová
14 – červený ibišek
15 – jasně červená
16 – cihlově červená
17 – tmavě červená
18 – světle růžová
19 – starorůžová
20 – růžová
21 – tmavě růžová
22 – červené víno
23 – šeříková
24 – fialová
25 – tmavě šeříková
26 – tmavě fialová
27 – ledově modrá
28 – nebeská modrá
29 – mořská modrá
30 – tyrkysová
31 – střední modrá
32 – královská modrá
33 – ultramarínová
34 – limetková
35 – jarní zelená
36 – světle zelená
37 – tmavě zelená
38 – smaragdově zelená
39 – mechová zelená
40 – jedlová zelená
41 – mátová
42 – béžová
43 – krémová
44 – světle hnědá
45 – jelení hnědá
46 – cappucino
47 – čokoládová
48 – terracota
49 – červená hnědá
50 – tmavě hnědá
51 – světle šedá
52 – tmavě šedá
53 – antracit
54 – černá
55 – stříbrná matná
56 – stříbrná lesklá
57 – zlatá matná
58 – zlatá lesklá
59 – kraftový papír

Na svatební oznámení a další tiskoviny běžně používám několik druhů těchto provázků a stužek. Vše ale mohu přizpůsobit na vaše přání.

  • bílý lněný motouz
    např. oznámení (s japonským zavíráním, s klopou, klasik), krabičky
  • přírodní jutový motouz
    např. oznámení (s japonským zavíráním, s klopou, klasik), krabičky
  • atlasové stuhy – různých šíří a barev
    např. oznámení (se stuhou, 2v1), krabičky

Ke svému oznámení si můžete vybrat také poštovní obálku. Klasické obálky jsou dostupné v těchto čtyřech formátech: C6 (162×114 mm), C5 (229×162 mm), čtverec (130×130 mm), DL (220×110 mm) a každý formát je zároveň dostupný ve 30 barvách. Obálky jsou vyrobeny z papíru o gramáži 100-120 g/m².

Všechny tyto klasické poštovní obálky je možné dodat s vnitřním potiskem grafického motivu oznámení.

V nabídce jsou dále také netradiční obálky se šňůrkou (s japonským zavíráním), ve třech formátech: C6 (162×114 mm), C5 (229×162 mm) a DL (220×110 mm) a zároveň čtyřech barevných provedeních: bílém, hnědém, červeném a černém.

Vzhledem k velkému množství typů a formátů obálek vám cenu vybrané obálky sdělím na dotázání. Pro představu: cena klasických obálek formátu C6 se pohybuje mezi 6-11 Kč / ks, dle barvy.

POZOR! barva obálek / intenzita barvy zobrazující se na vašem monitoru nemusí odpovídat skutečnosti; bílé strukturované obálky (č.08 – bílá strukturovaná, 14 – bílá speciál) jsou ve skutečnosti opravdu bílé (na fotce jsou spíše do šeda, protože jinak by nevynikla struktura). Určitě je dobré toto se mnou domluvit.

VNITŘNÍ POTISK OBÁLEK

Dovnitř klasické poštovní obálky se může vlepit papírová vložka s potiskem odpovídajícím grafice oznámení.

Cena: od 20 Kč  (+cena vybrané obálky) | kód: B-VL-C6

BARVY OBÁLEK

Cena: Vzhledem k velkému množství typů a formátů obálek vám cenu vybrané obálky sdělím na dotázání. Pro představu cena obálek formátu C6 se pohybuje mezi 6-11 Kč / ks, dle barvy.

OBÁLKY S JAPONSKÝM ZAVÍRÁNÍM

Dostupné ve třech formátech: C6 (162×114 mm), C5 (229×162 mm) a DL (220×110 mm).

Cena: od 23 Kč

Zde je přehled dalších doplňků ke svatebnímu oznámení, které mohu připravit – samolepky, pečeti a pečetidla, razítka apod.

SAMOLEPKY

Vinylová samolepka ve tvaru kruhu. Je možné na ní umístit libovolný grafický motiv a text. Může se nalepit např. na obálku, na krabičky s výslužkou, na oznámení apod. Rozměry: 4 cm (průměr kruhu).

Cena: od 4 Kč | kód: R-SAM-KRUH

PAPÍROVÁ OBJÍMKA

Papírová objímka s libovolným potiskem, na oznámení „s klopou“. Rozměry: 4 cm (šířka).

Cena: od 12 Kč | kód: O-KLOPA-OBJ-A5
Cena: od 9 Kč | kód: O-KLOPA-OBJ-A6

PEČEŤ

Ručně vyrobená pečeť z pružného pečetního vosku s motivem větvičky (autor motivu: Krasopiska). Na zadní straně pečeti je kousek oboustranné lepicí pásky, takže pečeť můžete jednoduše umístit kam potřebujete. Rozměry: cca 3 cm. Běžně dostupné barvy vosku jsou: bílá perleťová, zlatá, stříbrná, vínová, červená. Další barvy na poptání.

Cena: od 12 Kč | kód: R-PECET-3

PEČETIDLO

Na přání vám mohu nechat vyrobit pečetidlo s konkrétním motivem (např. vaše iniciály, datum svatby apod.), které jednak můžu použít na výrobu pečetí na oznámení a jednak vám potom zůstane na památku. Podoba na poptání.

Cena: od 400 Kč | kód: R-PECETIDLO

RAZÍTKO

Na přání vám mohu nechat vyrobit razítko s konkrétním motivem, které jednak použiji na dotvoření tiskovin a jednak vám potom zůstane na památku. Uvedená cena je za velikost štočku 4 x 3 cm. Jedná se o klasické dřevěné razítko s gumovým štočkem, na kterém je motiv gravírován laserem.

Cena: od 400 Kč | kód: R-RAZITKO

Přihlaste se k odběru novinek z ateliéru, kde to KVETE.

Zásady ochrany osobních údajů.