SVATEBNÍ KRABIČKY

Krabičky vyrábím ve čtyřech různých velikostech a můžete je použít jak na svatební koláčky (vel. M), tak třeba na výslužky (vel. L a XL) nebo malé dárečky pro svatební hosty (vel. S). Košíčky i krabičky vyrábím ručně a mohu je vyrobit prakticky v jakékoliv barvě, protože na výběr jich je 58. Používám kvalitní papír s příměsí bavlny v gramáži 300 g/m², který spojuji kovovými nýtky zlaté barvy.
V nabídce jsou ale i netradiční geometrické krabičky vyrobené z papíru běžné gramáže, který se dá potisknout libovolným vzorem.

Každou krabičku či košíček lze opatřit cedulkou, vlaštovkou se vzkazem nebo třeba samolepkou, a doladit tak celkový koncept svatebních tiskovin. Nabídku naleznete zde.

Krabičky můžete objednat přímo v e-shopu, vyrábím je na zakázku.

KRABIČKA ZAVÍRACÍ

Krabička s zajímavým způsobem zavírání je vyrobena z papíru gramáže 300 g/m², který je k dispozici v 54 barvách (nelze vyrobit z metalických papírů č. 55 – 58), a je pospojována čtyřmi kovovými nýtky zlaté barvy. Součástí krabičky je i vázací materiál dle výběru – přírodní motouz nebo bílý provázek. Na krabičku můžete zavěsit cedulku nebo vlaštovku, nalepit samolepku a doladit ji tak v konceptu celé svatby. Krabička je k dostání ve čtyřech velikostech: nejmenší vel. “S” – třeba jako krabička na malý dárek pro svatební hosty, vel. “M” je ideální na svatební koláčky místo košíčku, vel. “L” byla myšlena na menší výslužku a do krabičky vel. “XL” se vejde menší dortík.

KRABIČKA “S” | základna 7 x 7 cm, výška 3,5/7 cm

KRABIČKA “M” | základna 10x 10 cm, výška 5/10 cm

KRABIČKA “L” | základna 12x 12 cm, výška 6/12 cm

KRABIČKA “XL” | základna 14x 14 cm, výška 7/14 cm

Objednávejte přímo v e-shopu.

KRABIČKA GEOMETRICKÁ

Krabička netradičního geometrického tvaru, bez možnosti uzavření. Může být vyrobena z bílého papíru, z barevného papíru nebo s potiskem libovolného grafického motivu (např. korespondujícího se svatebním oznámením). Krabička je vyráběna z papíru běžné gramáže (100-130 g/m²), který se skládáním a lepením zpevní. Rozměry krabičky: základna 12 x 12 x 12 cm (hloubka cca 5 cm). Maximální velikost krabičky při stejné ceně je 14 x 14 x 14 cm (hloubka cca 6,5 cm).

S POTISKEM | cena: 35 Kč

Z BAREVNÉHO PAPÍRU | cena: 25 Kč

BÍLÁ | cena: 18 Kč

Pokud máte zájem o geometrické krabičky, napište mi prosím na e-mail (katka.jonas@totokvete.cz) a domluvíme jejich konkrétní podobu.

JAK OBJEDNÁVAT:
Vzhledem k tomu, že vše vyrábím pouze na zakázku (nikoliv do zásoby), dodací lhůta pro košíčky je přibližně 3 týdny (ale většinou je to týden až dva). Vše záleží na domluvě, tak se na mě neváhejte obrátit!
Objednávat můžete přímo v e-shopu nebo pokud máte nějaké nejasnosti a dotazy, pište na email katka.jonas@totokvete.cz nebo volejte na číslo +420 728 782 819.
Zavírací krabičky (kód K-ZAV) posílám složené, ale neuzavřené, s potřebným množstvím nastříhaného provázku či stužky – budete je teprve plnit!
Vyzvednout si je můžete buď osobně, pokud jste z HK nebo okolí, jinak posílám balíky většinou Českou poštou – jako Balík do ruky nebo Balík na poštu, případně nově i přes Balíkovnu. U Zásilkovny je omezen nejdelší rozměr balíku na 50 cm a to většinou pro větší počet krabiček nebo košíčků nestačí.