PODZIMNÍ VĚNCE 2023

Podzimní věnec si letos u mě výjimečně můžete objednat předem, abyste měli jistotu, že se na vás dostane. Vybírat můžete na základě této inspirační galerie, kde si můžete udělat představu o stylu, barevnosti, náladě… potom si stačí vybrat typ věnce (proutěný/na kovovém kruhu), napsat mi požadovanou barevnost… no a nakonec už mi “jen” musíte věřit a nechat se překvapit : )

Stylově budu primárně vycházet z letošních  jarních věnců (galerie zde), které byly takové naturální, divoké, rozčepýřené, plné travin a různých přírodnin, květů vhodných k usušení či už sušených… ale teď na podzim je samozřejmě ráda doplním šípky, vřesem, čerstvě nasušenými slaměnkami, staticí a dalšími květy ze zahrádky.

Objednávat můžete přímo v e-shopu tady nebo mi napište e-mail (katka.jonas@totokvete.cz) či zprávu na sociálních sítích.

Do poznámky mi napište, jakou preferujete barevnost či který konkrétní materiál se vám líbí – např. šípky, vřes apod. Věnec můžu ladit do růžova, do žluta, žluto-hněda, do teplých barev (žlutá, lososová, červená), může být neutrální do hněda nebo hnědo-bíla, do fialova (statice), případně mix barev…

Věnce začnu postupně vyrábět v týdnu od 2.10.2023 a až bude ten váš hotový, dám vám vědět a domluvíme se na předání. Předávání bude primárně probíhat u mě v zahradní dílně (Malá 107/41, HK – Pouchov).

Typy věnců:

1) proutěný – na proutěném či slaměném základu, rovnoměrně (po celém obvodu) omotaný, celkový průměr cca 45 cm
cena 650 Kč

2) bílý kruh – kovový kruh bílé barvy o pr. 30 cm, pouze částečně omotaný rostlinami / s bodovou květinovou přízdobou o šířce cca 45 cm
cena 450 Kč