GABČA A MICHAL: SVATBA V BARVÁCH PODZIMU

Stylová podzimní veselka s akcentem bordó, červených šípků a jablíček. Nevěsta Gabča měla vše vyladěné do posledního detailu – od šatů svých i ženichových, přes šaty družiček, až po Škodu Tudor, nádherné místo obřadu, ale i ubrus na svatebním stole či oznámení a jmenovky. V takovém případě se vymýšlí a tvoří květinová výzdoba skoro sama!
Základem pro barevnou kompozici květinové výzdoby se stal šedomodrý Eucalyptus a krémové růže či Eustoma. Podzimní nádech dodaly šedomodré „bodláky“, šípky, pámelník, na svatební tabuli doplněné červenými mini jablíčky jakožto jmenovkami. O akcent se potom postaraly temně rudé chryzantémy.

místo hostiny a večerní párty: Svatební areál ve Lhotě pod Libčany | fotografie: Jakub Misík photography | dort: Kavárna Fidla (Smiřice)

květinová výzdoba: to to KVETE | dvě kytice (jedna na házení) a květinový věneček pro nevěstu, dvě menší kytice pro maminky, malé kytice a čelenky pro družičky, květinový náramek pro svědkyni a  malou družičku, dvě korsáže (pro ženicha a svědka), myrty pro svatebčany (Buxus s krajkovou mašličkou), mechový polštářek na prsteny, květinová přízdoba slavobrány, květiny na dort (který nazdobily šikovné ruce ve Smiřické kavárně Fidla), květiny na auto nevěsty a ženicha, květinová přízdoba dřevěné tabule s nápisem „Reichlovi“, květiny a jablíčka na svatební tabuli.