Doprava a platba

Doručení zásilky

  • Osobní vyzvednutí: ZDARMA

Po předchozí domluvě (!!!) na adrese U Mostku 436/1, 503 41 Hradec Králové (případně i jinde v HK, když vymyslíme schůdnou variantu pro obě strany).

Týká se především produktů, které není možné zaslat poštou (rostlinná terária, některé druhy kokedam, kytice, většina floristických dekorací – adventní věnce apod.), ale i v případě, že jste z okolí nebo máte cestu přes Hradec Králové a nechce se Vám platit poštovné.

  • Zásilkovna – na pobočku: 69 Kč

Doručení na Vámi vybranou pobočku Zásilkovny. Prosím, do poznámky při procházení Pokladnou uveďte adresu vybrané pobočky Zásilkovny.

Týká se balíčků menší a střední velikosti, vzhledem k povoleným rozměrům (součet všech tří stran: 120 cm (např. 50×40×30 cm), zároveň nejdelší strana max. 70 cm a hmotnost do 5 kg). Tyto rozměry většinou nesplňuje např. objednávka s větším počtem svatebních košíčků (nad 60 ks) nebo krabiček (nad 40 ks).

  • Česká pošta – Balík do ruky: 139 Kč

Zaslání na Vaši adresu, v případě nezastižení bude balík uložen na nejbližší poště.

Týká se především těchto produktů: košíčky na svatební koláčky nebo svatební krabičky (které jsou většinou objednávány ve větším počtu a balík svými rozměry nesplňuje parametry pro dopravu Zásilkovnou) nebo např. pro větší počet kokedam apod.

 


Platba

  • převodem na účet č. 670100-2214496709/6210, vedený u mBank
  • dobírkou v hotovosti při osobním převzetí zboží