Svatby

Na vaši svatbu vám ráda uvážu květiny, zapůjčím dekorace, připravím svatební oznámení nebo třeba vyrobím košíčky na koláčky.

Vždy mě nesmírně těší, když dostanu důvěru ke zkrášlení vašeho svatebního dne něčím tak krásným jako jsou květiny.  Ty jsou určitě jeho nedílnou součástí a řekla bych, že je to hlavně díky jejich pomíjivosti, protože celý okamžik tak získá ještě větší punc jedinečnosti.

Zajistit vám mohu kompletní květinovou výzdobu – kytice, vývazky pro pány, květiny do vlasů, květiny na obřadní místo i svatební tabuli a mnoho dalšího. Květiny vám buď připravím s sebou „na cestu“, pokud si svoji svatbu chcete připravit svépomocí, nebo vše přijedu nadekorovat přímo na místo svatby a vy se tak můžete věnovat rodině.
V mém inventáři se také nachází relativně velké množství váziček či svícnů, slavobrány a mnoho dalších dekorací, které vám ráda zapůjčím, abyste si nemuseli tyto věci pořizovat.

A protože je pro mě stejně důležitý detail, jako celek, ráda vám připravím také další nezbytnou součást vaší svatby, kterou je grafika a svatební tiskoviny. Jejich vzhled může například přímo korespondovat se zvolenými svatebními květinami nebo charakterizovat přímo vás jako pár.
Tiskoviny mohu navíc doplnit ručně vyráběnými krabičkami na svatební koláčky či výslužky v čistém a jednoduchém designu. Pohlídám si tak, aby vše zapadalo do jednotného konceptu svatby a vytvářelo jeden harmonický celek.

Galerie svateb