Papírové košíčky a krabičky na svatbu

Vyrábím papírové krabičky a košíčky podle svého vlastního návrhu, v jednoduchém a čistém designu, který jsem ve své době na českém trhu nesehnala. Můžete je použít na svatební koláčky či malou výslužku pro svatební hosty.

Košíčky na svatební koláčky

Papírové košíčky na svatební koláčky v jednoduché podobě, bez zbytečných kudrlinek, ale zato s elegantními oblými rohy. Jedinou ozdobou jsou potom kovové nýtky zlaté barvy, kterými je papír do tvaru košíčku spojen.

Jak jsou košíčky velké a co se do nich vejde?

Rozměry košíčku jsou: 6 x 6 cm dole (dno), přibližně 8 x 15 cm nahoře (horní “otvor”) a hloubka je cca 8 cm  (v místě čtyř oblých cípů, měřeno bez ouška). Do jednoho košíčku se vejde přibližně 15 svatebních koláčků (o velikosti cca 2×2 cm) nebo zhruba 80-100 g koláčků.

Svatební krabičky

Krabičky zajímavého tvaru, s originálním způsobem zavírání. Na výběr jsou v pěti různých velikostech. Krabičky můžete doladit v konceptu celé svatby – cedulkou, samolepkou, stužkou nebo čím vás jen napadne.

Jak jsou krabičky velké a co se do nich vejde?

“XS” (základna 7 x 7 cm, výška cca 3,5 / 7 cm): menší množství svatebních koláčků, 2-3 makronky, mini dárek pro svatební hosty apod.

“S” (základna 8,5 x 8,5 cm, výška cca 4 / 8,5 cm): svatební koláčky (zhruba stejné množství jako do košíčku), několik ks makronek, malý dárek pro svatební hosty apod.

“M” (základna 10 x 10 cm, výška cca 5 / 10 cm): trochu větší množství svatebních koláčků, malá výslužka apod.

“L” (základna 12 x 12 cm, výška cca 6 / 12 cm): menší výslužka – několik zákusků, koláčků apod.

“XL” (základna 14 x 14 cm, výška 7 / 14 cm): výslužka – vejde se tam např. i dortík o průměru cca 12 cm

Vybírat můžete ze dvou kategorií papírů

ZÁKLADNÍ – papíry s příměsí bavlny v gramáži 300 g/m², spíše v zářivějších odstínech. Na výběr 7 neutrálních odstínů (bílá, krémová, hnědá apod.) nebo 41 barevných.

PREMIUM – speciální grafické papíry v gramáži od 280 do 380 g/m², 36 různých druhů v krásných, moderních barvách, včetně pastelových. Recyklované s příměsí organického zbytkového materiálu (např. kukuřice, olivy), zrcadlové, perleťové, kraftové apod.

Až na drobné výjimky platí oba vzorníky jak pro košíčky, tak pro krabičky. Můžu vám z nich dokonce vyrobit i vnější obálky pro vlepení svatebního oznámení, aby vám vše stoprocentně ladilo.

Jak objednávat

Objednávat můžete přímo v e-shopu.

Krabičky vyrábím POUZE NA ZAKÁZKU a doba dodání se pohybuje mezi 1-3 TÝDNY u papírů ze základního vzorníku, 3-4 TÝDNY u papírů PREMIUM.

Minimální množství pro objednání je 30 KS!

Pro více informací mi neváhejte napsat na e-mail: katka.jonas@totokvete.cz nebo zavolat na +420 728 782 819.

Doprava / vyzvednutí

Hotové výrobky si můžete vyzvednout buď osobně (po předchozí domluvě) v Hradci Králové na Pouchově nebo je můžu poslat Zásilkovnou (cca do 40-50 ks jako standardní balík, od 50 ks výše spíš jako nadrozměrný) – poštovné vám případně dodatečně upravím i v přijaté objednávce.

Fotky od zákazníků

Přihlaste se k odběru novinek z ateliéru, kde to KVETE.

Zásady ochrany osobních údajů.