Ceník - svatby

Ceník je pouze orientační, každá zakázka je naceňována individuálně. Ceny odpovídají běžné výzdobě vytvořené z květin dostupných v dané sezóně. Ceník je platný od 18. 1. 2024. 

KYTICE

Kytice pro nevěstu - malá

od 1 500 Kč

Malá kytice pro drobnější nevěsty nebo zkrátka pro ty, které chtějí mít trochu volnější ruce. Vázaná kytice, může být kompaktního tvaru, stejně jako rozvolněná. Úvazek začištěn stuhou.

Kytice pro nevěstu - střední

od 2 000 Kč

Kytice střední velikosti, tak akorát do ruky. Vázaná kytice, může být spíše kompaktního tvaru, ale i hodně vzdušná a rozvolněná, asymetrická, vázaná do stran. Úvazek začištěn stuhou.

Kytice pro nevěstu - velká

od 2 500 Kč

Velká a výrazná, vázaná kytice, zkrátka plná náruč květů. Může být vzdušná a hodně rozvolněná, asymetrická, vázaná do šířky. Úvazek začištěn stuhou.

Kytice pro svědkyni

od 800 Kč

Kytice ve stejných barvách a stylu svatby, menší až střední velikosti. Vázaná kytice, může být kompaktního tvaru, ale i rozvolněná. Úvazek začištěn stuhou.

Kytice pro maminky

od 800 Kč

Kytice ve stejných barvách a stylu svatby, menší až střední velikosti. Vázaná kytice, může být kompaktního tvaru, ale i rozvolněná. Úvazek začištěn stuhou.

Kytice pro družičky

od 500 Kč

Kytice ve stejných barvách a stylu svatby, pro družičky nebo třeba babičky, sestry apod. Vázaná kytice, spíše jen symbolická, menší velikost. Úvazek začištěn stuhou.

Kytice na házení / vyplétání

od 800 Kč

Kytice ve stejných barvách a stylu svatby, menší až střední velikosti. Vázaná kytice, může být kompaktního tvaru, ale i rozvolněná. Úvazek začištěn stuhou.

KORSÁŽE, VÝVAZKY A NÁRAMKY

Korsáž pro ženicha

od 180 Kč

Vázaný svazeček květů korespondující s nevěstinou kyticí i ostatní květinovou výzdobou. Úvazek začištěn stuhou, dodáváno včetně špendlíku.

Květinová kapsa

od 400 Kč

Alternativa korsáže pro ženicha – kartička o velikosti kapsy saka, v horní části ozdobená květinami. Nic se nezapichuje, pouze se vloží do kapsy.

Korsáž pro svědky a tatínky

od 150 Kč

Vázaný svazeček květů, menší než pro ženicha. Ozdoba pro svědky, tatínky, družby apod. Úvazek začištěn stuhou, dodáváno včetně špendlíku.

Vývazky pro svatebčany

15 - 20 Kč

Snítka zeleně (nemusí to být nutně myrta), s jednoduchou nebo dvojitou / dvoubarevnou mašličkou, včetně špendlíku.

Květinový náramek

od 400 Kč

Větší květinová přízdoba připevněná v jednom místě samoovíjecího náramku, který může být navíc doplněn stuhou. Pro svědkyni, družičky apod.

Květinový náramek

od 400 Kč

Jemnější náramek vytvořený na drátěném základu, květiny kolem celé ruky, zavázání na stuhu. Pro svědkyni, družičky apod.

KVĚTINY DO VLASŮ

Věneček - jemný

od 600 Kč

Jemný, subtilní věneček, z drobných kvítků nebo lístečků. Pro nevěstu, družičky nebo kohokoliv jiného. Na zavázání stuhou nebo jako uzavřený kruh. Nutné zkonzultovat s kadeřnicí!

Věneček - střední

od 800 Kč

Věneček střední velikosti, uvázaný ze zeleně a menších až středních květů. Pro nevěstu, svědkyně, družičky apod. Na zavázání stuhou nebo jako uzavřený kruh. Nutné zkonzultovat s kadeřnicí!

Věneček - boho

od 1 000 Kč

Výrazný věneček ve folklórním / boho stylu, uvázaný ze zeleně a středních až větších květů. Pro nevěstu. Na zavázání stuhou nebo jako uzavřený kruh. Nutné zkonzultovat s kadeřnicí!

Věneček - asymetrický

od 1 000 Kč

Věneček jemný až střední, ze zeleně a menších až středních květů, s větší přízdobou v zadní části. Věneček jako uzavřený kruh (bez stuhy). Nutné zkonzultovat s kadeřnicí!

Květinový hřebínek

od 400 Kč

Květinová ozdoba na hřebínku, na sponě nebo na čelence. Nutné zkonzultovat s kadeřnicí! Pro každý typ účesu se hodí jiná ozdoba.

Květiny na čelence

od 400 Kč

Květinová přízdoba na subtilní čelence, která není téměř vidět. Ideální třeba pro nevěsty s rozpuštěnými / krátkými vlasy nebo pro malé družičky.

Jednotlivé květy do vlasů

od 150 Kč

Jednotlivé květy zpevněné drátkem a začištěné florist. páskou; pro kadeřnici, která je může zakomponovat do účesu. 5-10 ks.

OBŘAD

Dekorace na slavobránu - malá

od 1 000 Kč

Malá květinová přízdoba na slavobránu. Jako aranžmá v držáku s aranžovací hmotou nebo jako vázaná kytice plochého tvaru doplněná stuhou.

Dekorace na slavobránu - střední

od 2 000 Kč

Středně velká květinová dekorace na slavobránu. Jako aranžmá v držáku s aranžovací hmotou. Může se umístit do rohu nebo na sloup slavobrány.

Dekorace na slavobránu - velká

od 3 000 Kč

Velká květinová dekorace na slavobránu, k umístění do jednoho z rohů. Vytvořené jako aranžmá v držáku s aranžovací hmotou. Slavobrána musí být stabilní.

Dekorace na slavobránu - po celém obvodu

od 20 000 Kč

Květiny a zeleň po celém obvodu slavobrány.

Malá dekorace do uličky

od 150 Kč

Malá ozdoba – květy ve vázičce, zeleň nebo vázaná kytička – na lavice v kostele nebo na židle na obřad kdekoliv jinde.

Střední dekorace na zem

od 1 200 Kč

Menší až středně velké aranžmá v nádobě. Buď vypichované do nádoby s mokrou aranžovací hmotou nebo naaranžované ve větší váze s vodou. Na zem – do uličky na obřad, před slavobránu apod.

Velká dekorace na zem

od 2 000 Kč

Velké aranžmá v nádobě. Buď vypichované do nádoby s mokrou aranžovací hmotou nebo naaranžované ve větší váze s vodou. Na zem – do uličky na obřad, do čela kostela, před slavobránu apod.

Dekorace na obřadní stůl

od 1 500 Kč

Aranžmá na obřadní stůl, vypichované do podélné nádoby s mokrou aranžovací hmotou, případně ekologicky naaranžované do kenzanu v libovolné nádobě s vodou.

HOSTINA

Květiny na stůl - malé

od 150 Kč

Jeden větší květ nebo malý svazeček květů a zeleně, v malých vázičkách nebo baňkách. Jedna vázička na 4-6 hostů u svatební tabule.

Květiny na stůl - střední

od 300 Kč

Menší svazek květů a zeleně, do vyšších a užších váziček. Jedna vázička na 4-6 osob u svatební tabule.

Květiny na stůl - velké

od 600 Kč

Středně velká kytice (velikost jako pro svědkyni / maminky), do větších váz. Jedna květina na kulatý stůl nebo cca 6-8 osob u svatební tabule.

Květiny na stůl - skupinky

od 400 Kč

Kombinace různých tvarů a velikostí váziček s květy a zelení. Nejčastěji 3 ks různě velkých váziček + možnost doplnit svícny a svícínky.

Květiny na stůl - podnos

od 500 Kč

Kombinace různých tvarů a velikostí váziček s květy a zelení, na podélném dřevěném podnosu. 5 ks váziček na každém podnosu nebo kombinace se svícínky.

Dekorace na stůl - parter

od 1 500 Kč

Aranžmá podélného tvaru (v mokré aranžovací hmotě v nádobě) na obřadní stůl nebo do čela svatební tabule. Může se použít i na obřad.

Rostliny v květináčích

od 300 Kč

Netradiční, ale hlavně udržitelný způsob dekorace – rostliny v květináčích, které po svatbě můžete zasadit nebo rozdat svatebním hostům.

Zelený běhoun

od 80 Kč / m

Pás zeleně volně naaranžované ve středu svatební tabule. Vytvořený z trvanlivých druhů dřevin – může to být např. ruscus, eucalyptus, zimostráz, pistacia apod.

Aranžmá v kenzanu - malé

od 300 Kč

Květinové aranžmá v nádobě s kenzanem (aranžovacím ježkem) a vodou. Malá miska jen s několika květy. Vzdušné elegantní aranžmá, vynikne krása jednotlivých květů.

Aranžmá v kenzanu - stř.

od 1 000 Kč

Květinové aranžmá v nádobě s kenzanem (aranžovacím ježkem) a vodou. Střední až menší miska. Vzdušné elegantní aranžmá.

Aranžmá v kenzanu - velké

od 1 500 Kč

Květinové aranžmá v nádobě s kenzanem (aranžovacím ježkem) a vodou. Velká mísa nebo mísa na noze. Aranžmá může být bohaté a zároveň vzdušné.

Květiny v truhlíku

od 1 200 Kč

Květinové aranžmá v nádobě s mokrou aranžovací hmotou – např. dřevěném truhlíku – které si hosté mohou odnést domů.

Květiny v himmeli

od 500 Kč

Originální vzdušné květinové aranžmá v mosazném himmeli. Pokud svatbu ladíte do zlaté barvy nebo geometrického stylu.

Bedýnka s květinami

od 1 000 Kč

Dřevěná bedýnka naplněná vázičkami s květinami. Ekologická alternativa dekorace v aranžovací hmotě. Vhodná např. do rustikálních prostorů.

Kýbl květinového materiálu

od 1 200 Kč

Pokud si přejete květinovou výzdobu na stoly připravit sami až na místě, můžu vám dodat kýbl plný květin.

OSTATNÍ

Krabička na prsteny

od 150 Kč

Doplnění krabičky nebo podnosu na prsteny živými květy a třeba mechem.

Květiny na dort

od 300 Kč

Jednotlivé květy a zeleň, ve skleničce s vodou, určené dodavateli dortu na zdobení.

Dekorace na auto - velká

od 1 000 Kč

Aranžmá v držáku s přísavkou a mokrou aranžovací hmotou. Velikost cca 30 cm v průměru.

Baňky s květy, k zavěšení

od 500 Kč

Malé skleněné baňky s květy – k zavěšení např. na slavobránu nebo kamkoliv jinam. 10 ks.

PŘÍPRAVA NA MÍSTĚ

Doprava květin na místo svatby - v rámci HK

zdarma

Doprava květin v rámci Hradce Králové. Pouze v rámci objednané instalace květin v místě svatby. Osobní auto.

Doprava květin na místo svatby - mimo HK

10 Kč / km

Doprava květin na místo svatby mimo Hradec Králové. Pouze v rámci objednané instalace květin v místě svatby. Osobní auto.

Instalace výzdoby na místě svatby

400 Kč / hod.

Instalace výzdoby přímo na místě svatby, např. dekorování obřadního místa, slavobrány, svatební tabule apod.

Demontáž výzdoby na místě svatby

1 000 Kč plošná taxa
+ 10 Kč / km

Demontáž výzdoby na místě svatby, vyzvednutí dekorací, slavobrány apod.

REZERVACE A ZÁLOHA

Rezervační poplatek

1 500 Kč

Může být vyžadován u svateb rezervovaných až na další rok, čili hodně v předstihu. Většinou ale žádný poplatek nevyžaduji a předpokládám, že se mi ozývají pouze vážní zájemci, protože ceník je veřejný.
V případě zrušení termínu je tento poplatek nevratný, ale jinak bude odečten z celkové částky zakázky.

Záloha

50 % celkové částky

Splatná 2-3 týdny před svatbou, 50% z celkové částky zakázky. V případě zrušení termínu nevratná. Je to především z důvodu nákupu rostlinného materiálu, který bych v případě zrušení svatby nevyužila.

Přihlaste se k odběru novinek z ateliéru, kde to KVETE.

Zásady ochrany osobních údajů.