Poptávkový formulář - svatby

Milí snoubenci,
pokud jste si u mě již ověřili dostupnost vašeho termínu, prohlédli si orientační ceník zde na webu a máte vážný zájem o podrobnější cenovou nabídku nebo rezervaci, poprosila bych vás o vyplnění tohoto dotazníku. Není toho málo, ale mně to hodně pomůže a vy si možná ujasníte svou představu : )
Předem moc díky!

Katka

svatby_akvarel
Svatební květinová výzdoba
*Pokud se obřad a hostina konají jinde, napište prosím obě místa.
*Jinak řečeno, do kdy musí být vše hotovo, pokud budu květiny připravovat přímo na místě.
*Zajímají mě především šaty nevěsty, ale pokud bude mít ženich nějaký netradiční oblek nebo doplňky (např. kravatu v nějaké konkrétní barvě apod.), napište mi to prosím taky. Nebo mi rovnou můžete poslat fotky (na e-mail katka.jonas@totokvete.cz), případně si je ukážeme na naší společné schůzce.
*Počty stačí vypsat pouze u těch, kde potřebujete více než 1 ks.
*Tvar, velikost, styl, druhy květin, dlouhý splývající konec stuhy apod. Pokud nemáte představu, vše osobně probereme : )
*Typicky to bývá obřadní místo (např. slavobrána), květiny na hostinu, různé další koutky...
*Vyplňte prosím, pokud ode mě budete chtít obřadní místo nadekorovat.
*Vyplňte prosím, pokud ode mě budete chtít místo hostiny nadekorovat.
*POZOR! Pokud ode mě chcete připravit květiny na svatební tabuli, musím je připravit už do finálních nádob (nejčastěji váziček). Pokud jedu svatbu připravovat i na místo, automaticky je připravím do svých váziček, případně až na místě do váziček, které si pro tyto účely dodáte. Pokud si květiny pouze chcete vyzvednout už hotové u mě, musím vám zapůjčit svoje vázičky, případně si můžete týden před svatbou dodat jiné, do kterých květiny připravím. Všechny dekorace si můžete prohlédnout na stránce "Dekorace k zapůjčení" zde na webu. Potom Vám případně pošlu i tabulku, kde můžete rovnou zapsat konkrétní počty.
*Taxa je 10 Kč/km. V případě slavobrán na místo jezdím automaticky.
*Samozřejmě pokud budu dekorovat i svatební místo, květiny Vám přivezu. V případě dovozu na místo je taxa 10 Kč/km.
*Vše je o domluvě - může to být ráno v den svatby, večer před svatbou... pokud mi to nebude kolidovat s dalšími povinnostmi, ráda se přizpůsobím!
*Takovou obecnou poučkou je, že rozpočet na květiny je 10 % z celkového rozpočtu svatby. Ale samozřejmě hraje roli i to, jak jsou pro vás květiny důležité, že ano : )
*Vyplňte v případě, že ode mě budete chtít dodat květiny na dekoraci dortu.

Přihlaste se k odběru novinek z ateliéru, kde to KVETE.

Zásady ochrany osobních údajů.