Zahradní architektura

V současné době nepřijímám zakázky na projekty zahrad. Děkuji za pochopení! Katka

Sníte o dokonalé zahradě, ale nevíte si rady s tím, kde začít? Společně vymyslíme zadání projektu na míru vašim požadavkům a očekáváním od zahrady. Projekt následně vytvořím v takové podrobnosti, abyste zahradu byli schopni zrealizovat buď vlastními silami nebo abyste celý projekt mohli předat k realizaci zahradnické firmě. V obou případech ráda poskytnu pomoc při realizaci nebo přímo autorský dozor, aby vše dopadlo dle vašich představ.

V každém případě vám služba zahradního architekta bude jistě přínosem. Dokáže se totiž na vaši zahradu podívat nezaujatě a dát jí zcela nový rozměr. Zahradní architekt bude vaši zahradu vnímat s nadhledem, v širších souvislostech a především komplexně. Ve finále tak můžete ušetřit, protože nepromyšlená řešení vaší zahrady mohou výrazně zvýšit časové investice i finanční výdaje.

Ráda navrhuji zahrady živé a pestré, ale spíše ve smyslu sezónní proměnlivosti. Dle mého názoru má být zahrada přirozená, ale promyšlená, musí co nejvíce souznít s architekturou domu, ale i s okolní krajinou a místní vegetací.

Cena za projekt zahrady se odvíjí od velikosti pozemku, jeho složitosti, terénu a počtu prvků zahradní architektury. Cenovou nabídku obdržíte po naší první společné schůzce, která je nezávazná a zdarma.

Sídlo ateliéru zahradní architektury je v Hradci Králové, ale působím v Královéhradeckém, Pardubickém a Středočeském kraji.

Více o tom, jak vůbec vzniká takový projekt zahrady, se můžete dozvědět zde. Z čeho se skládá hotový projekt zahrady čtěte zde.

Přihlaste se k odběru novinek z ateliéru, kde to KVETE.

Zásady ochrany osobních údajů.