Květinová výzdoba

Pro váš svatební den mohu zajistit veškerou květinovou výzdobu – kytice, vývazky pro pány, květiny do vlasů, květinové náramky, květiny na obřadní místo i svatební tabuli a mnoho dalšího. Květiny vám mohu také dovézt a připravit přímo v místě svatby.

Květiny vám buď připravím s sebou “na cestu”, pokud si svoji svatbu chcete připravit svépomocí, nebo vše přijedu nadekorovat přímo na místo svatby a vy se tak můžete věnovat sami sobě a rodině.
V mém inventáři se také nachází relativně velké množství váziček či svícnů, slavobrány a mnoho dalších dekorací, které vám ráda zapůjčím, abyste si nemuseli tyto věci pořizovat pokud nechcete.

Galerie svateb

Novou galerii fotek pro vás připravuji, zatím se na předešlé realizace můžete podívat na sociálních sítích.

Jaké květiny používám

Z té větší části stále používám materiál z dovozu, kde ho pro mě na holandské burze nakupuje můj dlouholetý dodavatel. Květiny jsou tedy vždy čerstvé, objednané na konkrétní zakázku. V letních měsících si ale některé květiny pěstuji sama. Pokud tedy chcete květinovou výzdobu pouze z lokálních, lučních a zahradních květin, přibližně od července až do poloviny října, dle počasí, je ideální období. Nejčastěji ale připravuji květiny v kombinaci obou těchto způsobů – část nakoupím a část vypěstuji nebo nasbírám.

Přihlaste se k odběru novinek z ateliéru, kde to KVETE.

Zásady ochrany osobních údajů.