Květinová výzdoba

Pro váš svatební den mohu zajistit veškerou květinovou výzdobu – kytice, vývazky pro pány, květiny do vlasů (věnečky, čelenky…), květinové náramky, květiny na obřadní místo i svatební tabuli a mnoho dalšího. Květiny vám mohu dovézt a připravit přímo na místo svatby.

Rostlinný materiál nakupuji stále z té větší části na holandské burze u svého dodavatele, vždy samozřejmě čerstvý na konkrétní zakázku. V letních měsících si ale některé květiny pěstuji sama. Pokud tedy chcete květinovou výzdobu pouze z lokálních, lučních a zahradních květin, přibližně od července do září je ideální období. Vázat z domácích rostlin lze ale celoročně – využít se dají větve stromů či keřů, stálezelené dřeviny a jehličnany, na podzim plodenství keřů i trvalek nebo sušené květiny.
Často ale také připravuji květiny v kombinaci obou těchto způsobů – část nakoupím a část vypěstuji nebo nasbírám.

Květiny vám buď připravím s sebou “na cestu”, pokud si svoji svatbu chcete připravit svépomocí, nebo vše přijedu nadekorovat přímo na místo svatby a vy se tak můžete věnovat sami sobě a rodině.

V mém inventáři se také nachází relativně velké množství váziček či svícnů, slavobrány a mnoho dalších dekorací, které vám ráda zapůjčím, abyste si nemuseli tyto věci pořizovat pokud nechcete.

Galerie svateb

Novou galerii fotek pro vás připravuji, zatím se na předešlé realizace můžete podívat na sociálních sítích.

Přihlaste se k odběru novinek z ateliéru, kde to KVETE.

Zásady ochrany osobních údajů.