Květinová výzdoba

Pro váš svatební den mohu zajistit veškerou květinovou výzdobu – kytice, vývazky pro pány, květiny do vlasů (věnečky, čelenky…), květinové náramky, květiny na obřadní místo i svatební tabuli a mnoho dalšího.

Rostlinný materiál nakupuji stále z té větší části na holandské burze u svého dodavatele, vždy samozřejmě čerstvý na konkrétní zakázku. V letních měsících si ale některé květiny pěstuji sama. Pokud tedy chcete květinovou výzdobu pouze z lokálních, lučních a zahradních květin, přibližně od července do září je ideální období. Vázat z domácích rostlin lze ale celoročně – využít se dají větve stromů či keřů, stálezelené dřeviny a jehličnany, na podzim plodenství keřů i trvalek nebo sušené květiny. Nebojte se být autentičtí!
Často ale také připravuji květiny v kombinaci obou těchto způsobů – část nakoupím a část nasbírám.

Květiny vám buď připravím s sebou „na cestu“, pokud si svoji svatbu chcete připravit svépomocí, nebo vše přijedu nadekorovat přímo na místo svatby a vy se tak můžete věnovat rodině nebo sobě.

V mém inventáři se také nachází relativně velké množství váziček či svícnů, slavobrány a mnoho dalších dekorací, které vám ráda zapůjčím, abyste si nemuseli tyto věci pořizovat pokud nechcete.

Galerie svateb