Svatební tiskoviny

Zde můžete vybírat z nabídky hotových kolekcí svatebních tiskovin. Pokud si přejete provést nějaké menší úpravy – jako např. změna barvy kartonu u vnější obálky oznámení, barva poštovní obálky, lehké úpravy uspořádání textu, barva stuhy apod. – to je zahrnuto v ceně a neváhejte vše uvést do vaší objednávky. V případě větších úprav (celková změna barevnosti grafiky, uspořádání textů, ručně psaná jména, výběr jiného typu a formátu oznámení atd.) nebo vašeho přání o vytvoření zcela nového grafického motivu mě kontaktujte, sepište svou představu a já vám připravím individuální cenovou nabídku.

Pokud máte již hotový grafický návrh vašeho oznámení, ale přáli byste si ode mne dodat vnější obálku ve vybrané barvě (např. “se stuhou”, “s klopou”), je to možné. Mohu vám připravit buď pouze samotnou obálku, do které si oznámení sami vytisknete a vlepíte, nebo mi můžete poslat digitální návrh oznámení a já ho vytisknu a vlepím do hotových obálek sama. Vše vám ráda individuálně nacením.

Formáty tiskovin

Jak objednat tiskoviny

Vzhledem k tomu, že vše vyrábím pouze na zakázku, dodací lhůta pro oznámení a svatební tiskoviny z hotových kolekcí je 2-3 týdny (od schválení grafického návrhu a cenové nabídky). Ale vše záleží na domluvě, tak se na mě neváhejte obrátit!
Objednávat můžete přímo na email katka.jonas@totokvete.cz nebo v případě dalších dotazů volat na číslo +420 728 782 819.

Pokud si přejete vytvořit grafický návrh a formát oznámení či tiskovin přímo na míru, napište mi vaši představu a já vám vše individuálně nacením.

  • Do objednávky prosím uveďte název vybrané kolekce, typ a formát oznámení, počet kusů, případně další vybrané tiskoviny, termín dodání. Můžete už klidně připsat i text, který si přejete na oznámení uvést.
  • Pokud nebudu mít další dotazy, rovnou připravím cenovou nabídku. Případně vše podrobněji domluvíme.
  • V případě objednání méně než 20 ks oznámení si účtuji příplatek 200 Kč za zpracování textů.
  • Po odsouhlasení cenové nabídky vám připravím grafický návrh vybraného oznámení ke kontrole. Všechny úpravy textů a fontů (typů písma) jsou zahrnuty v ceně.
  • Jakmile oznámení doladíme k vaší spokojenosti a vy jeho podobu odsouhlasíte, pošlu vám fakturu s údaji k platbě. Jakmile bude platba uhrazena, začnu s výrobou oznámení či dalších tiskovin.
  • Pokud se nemůžete rozhodnout mezi více variantami a máte časovou rezervu, ráda vám poštou pošlu vzorek vybraného oznámení, jehož cenu vám potom případně odečtu z celkové ceny objednávky.
  • Oznámení a další tiskoviny lze samozřejmě vyrobit i v jiném než českém jazyce, stačí jen dodat přeložené texty. Za každou další jazykovou verzi oznámení či tiskovin je však příplatek 200 Kč.
  • Objednávku lze připravit, zaplatit a odeslat ve dvou různých termínech – v první vlně např. oznámení, ve druhé vlně zbytek tiskovin přímo na svatbu (až budou jasné všechny texty – jména hostů, zasedací pořádek apod.). Pouze poštovné bude v tomto případě dvojnásobné.
  • Balíček s hotovými produkty posílám Zásilkovnou nebo Českou poštou (jako Balík do ruky nebo Balík na poštu). Záleží na domluvě. Možné je samozřejmě i osobní vyzvednutí, po předchozí domluvě, v Hradci Králové.

Přihlaste se k odběru novinek z ateliéru, kde to KVETE.

Zásady ochrany osobních údajů.