Svatební tiskoviny

Ráda vám připravím svatební oznámení na míru nebo můžete vybírat v hotových kolekcích. Můžete si také dodat vlastní návrh a já vám ho zpracuji do finální podoby – např. vyrobím vnější barevnou obálku apod.

Jak objednat tiskoviny

Dodací lhůta pro oznámení a svatební tiskoviny z hotových kolekcí je 2-3 týdny (od schválení grafického návrhu a cenové nabídky). Ale vše záleží na domluvě, tak se na mě neváhejte obrátit!
Objednávat můžete přímo na email katka.jonas@totokvete.cz nebo v případě dalších dotazů volat na číslo +420 728 782 819.

Pokud si přejete vytvořit grafický návrh a formát oznámení či tiskovin přímo na míru, napište mi vaši představu a já vám vše individuálně nacením.

  • Do poptávky prosím uveďte styl, formát, počet kusů a především termín dodání. Můžete už klidně připsat i text, který si přejete na oznámení uvést.
  • Pokud nebudu mít další dotazy, rovnou připravím cenovou nabídku. Případně vše podrobněji domluvíme.
  • V případě objednání méně než 20 ks oznámení si účtuji příplatek 200 Kč za zpracování textů.
  • Po odsouhlasení cenové nabídky vám připravím grafický návrh vybraného oznámení ke kontrole. Všechny úpravy textů a fontů (typů písma) jsou zahrnuty v ceně.
  • Jakmile oznámení doladíme k vaší spokojenosti a vy jeho podobu odsouhlasíte, pošlu vám fakturu s údaji k platbě. Jakmile bude platba uhrazena, začnu s výrobou oznámení či dalších tiskovin.
  • Pokud se nemůžete rozhodnout mezi více variantami a máte časovou rezervu, ráda vám poštou pošlu vzorek vybraného oznámení, jehož cenu vám potom případně odečtu z celkové ceny objednávky.
  • Oznámení a další tiskoviny lze samozřejmě vyrobit i v jiném než českém jazyce, stačí jen dodat přeložené texty. Za každou další jazykovou verzi oznámení či tiskovin je však příplatek 200 Kč.
  • Objednávku lze připravit, zaplatit a odeslat ve dvou různých termínech – v první vlně např. oznámení, ve druhé vlně zbytek tiskovin přímo na svatbu (až budou jasné všechny texty – jména hostů, zasedací pořádek apod.). Pouze poštovné bude v tomto případě dvojnásobné.
  • Balíček s hotovými produkty posílám Zásilkovnou nebo je možné, po předchozí domluvě, osobní vyzvednutí v Hradci Králové.

Přihlaste se k odběru novinek z ateliéru, kde to KVETE.

Zásady ochrany osobních údajů.