Vítejte v atelieru, kde to kvete!

Jmenuji se Kateřina a atelier to to KVETE jsem založila s cílem být profesně nezávislá a věnovat čas a energii všem věcem, které mě nesmírně baví a naplňují. Tedy nejenom krajinářské a zahradní architektuře, kterou jsem vystudovala.
Není nijak neobvyklé, že zahradního architekta to od stolu táhne i do přírody a rád počítačovou myš občas vymění za zahradnické nůžky. Spojení zahradní architektury a floristiky je ideální. Jako zahradní architektka znám sortiment rostlin, jejich nároky, to jak vypadají a tím pádem i jak se dají použít. Dává mi to svobodu při navrhování zahrad, ale i při tvorbě květinových aranžmá pro nejrůznější příležitosti.
V zahradní architektuře se soustředím především na menší projekty, převážně rodinných zahrad, kde mohu jednat přímo s „koncovým uživatelem“, tedy s vámi, kteří budete daný prostor užívat ke své radosti. Projekt zahrady pro vás připravím v takové podrobnosti, abyste ho byli schopni realizovat svépomocí či předat k realizaci zahradnické firmě.
Všechna květinová aranžmá vytvářím pouze na zakázku, s láskou a pečlivostí, čerstvá přímo pro vás. Srdeční záležitostí je pro mě potom svatební floristika. Vždy mě nesmírně těší, když dostanu důvěru ke zkrášlení vašeho jedinečného dne něčím tak krásným, jako jsou květiny. A protože je pro mě důležitý nejenom detail, ale také samotný celek, ráda vám na přání připravím také další důležitou součást vaší svatby, kterou je grafika a svatební tiskoviny. Pohlídám si tak, aby vše zapadalo do jednotného konceptu a vytvářelo jeden harmonický celek.

Fotky jsou ze svatebního veletrhu Svatbárium a v této souvislosti se o mě můžete něco málo dozvědět zde.
Fotila Kateřina Sedláčková.

CV

leden 2016 – doposud
založení živnosti | atelier to to KVETE

2013-2015
zaměstnána na pozici krajinářské architektky | New Visit s.r.o. Hradec Králové

2010-2013
praxe při studiu – asistentka krajinářského architekta | New Visit s.r.o. Hradec Králové

2010-2013
magisterské studium | ZF MENDELU, obor Zahradní a krajinářská architektura

2011-2012
roční studijní stáž v rámci programu Erasmus | Univerza v Ljubljani, obor Krajinska arhitektura

2006-2010
bakalářské studium | ZF MENDELU, obor Zahradní a krajinářská architektura

2002-2006
Gymnázium J. K. Tyla v Hradci Králové