Vítejte v atelieru, kde to kvete!

Jmenuju se Káťa a stojím za značkou to to KVETE.
Vystudovala jsem zahradní a krajinářskou architekturu v Brně / Lednici, na dva semestry jsem si odskočila do Lublaně… všechna tato místa mi přirostla k srdci… stejně jako Hradec Králové, kde jsem se narodila a kde žiju.
Pár let jsem pracovala v krajinářském ateliéru, ale potom jsem raději skočila na „vlastní nohy“ a balancuju na nich doteďka. Letos začínám svoji 8. “kvetoucí” sezónu!

To to KVETE je zakázkový ateliér. To znamená, že nemá kamennou prodejnu. Květiny připravuji tedy pouze na objednávku, ideálně jen ve větším množství najednou (kvůli zajištění čerstvosti materiálu). U rodičů na zahradě mám malou dílnu, kde připravuji svatby nebo motám věnce, případně vážu kytice z květin, které jsem si tam na malém políčku vypěstovala.
Letos (2023) mě čeká už osmá svatební sezóna. Svatby, to je srdcovka a jakási vlajková loď ateliéru. Můžu zajistit celou květinovou výzdobu, včetně přípravy na místě. Nebo vám květiny připravím na cestu s sebou. Také vám můžu připravit svatební oznámení a další tiskoviny. A aby to bylo úplně dokonalé, vyrábím i svoje papírové košíčky na svatební koláčky nebo krabičky na výslužku.
Během roku potom motám různé sezónní věnce – většinou na jaře, na podzim a taky ty adventní.
Taky jsem nadšená pěstitelka pokojovek. A protože mě baví netradiční způsoby pěstování rostlin, vyrábím kokedamy, rostlinná terária, himmeli pro tilandsie atd.

Všechny moje výrobky najdete v e-shopu. Některé jsou skladem tak nějak celoročně a některé tam zveřejňuji pouze jednou za rok – podle sezóny.

Následující fotky jsou ze svatebního veletrhu Svatbárium 2020 a v této souvislosti se o mě můžete něco málo dozvědět zde. Fotila Kateřina Sedláčková.

CV

leden 2016 – doposud
založení živnosti | atelier to to KVETE

2013-2015
zaměstnána na pozici krajinářské architektky | New Visit s.r.o. Hradec Králové

2010-2013
praxe při studiu – asistentka krajinářského architekta | New Visit s.r.o. Hradec Králové

2010-2013
magisterské studium | ZF MENDELU, obor Zahradní a krajinářská architektura

2011-2012
roční studijní stáž v rámci programu Erasmus | Univerza v Ljubljani, obor Krajinska arhitektura

2006-2010
bakalářské studium | ZF MENDELU, obor Zahradní a krajinářská architektura

2002-2006
Gymnázium J. K. Tyla v Hradci Králové

Přihlaste se k odběru novinek z ateliéru, kde to KVETE.

Zásady ochrany osobních údajů.