Pár milých slov...

“Katka z to to KVETE nám tvořila kompletní svatební květinovou výzdobu. Všechny kytice, aranžmá i květiny do váz byly naprosto nádherné a barevně přesně odpovídaly našim nestandardním požadavkům. Přáli jsme si moderní, rozvolněný styl, což Katka přesně dodržela. Použila neotřelé okrasné bodláky, větvičky olivovníku nebo třeba čechravu, ale i líbivé jiřiny, eukalyptus, karafiáty nebo růže. Vázičky, vázy, ale třeba i svícny jsme měli od Katky také půjčené. Den před svatbou vše naaranžovala a den po svatbě si vše zase odvezla. Celková komunikace s Katkou byla naprosto precizní – pohodová, ale nesmírně pečlivá, vše do detailu rozpracované, nemusela jsem mít žádné pochybnosti. Doporučujeme na 100 %.”
Pavlína a Jan

reference_pavlina-a-jan_
svatby_reference-8

“Kateřina Jonášová z Toto KVETE se nám postarala o veškerou výzdobu na naší jarní svatbě na zámku Niměřice. Připravila pro nás nejen překrásnou květinovou výzdobu, ale také veškeré tiskoviny. Během příprav vyhověla veškerým mým přáním a nic nebyl problém. S jejími službami jsme byli nadmíru spokojeni a vřele ji doporučujeme nejen budoucím nevěstám. Moc děkujeme!”
Silvie a Phil

“Talentovaná a kreativní Kateřina Jonášová z To to kvete nám navrhla a připravila překrásné kytice na naši svatbu a výzdobu slavnostní svatební tabule na hostinu. Na rozdíl od většiny nevěst jsem neměla speciální požadavky: věděla jsem, že To to kvete mě nemůže zklamat. Výsledek však předčil veškerá očekávání, květiny i výzdoba byly přenádherné! Moc děkujeme za všechno! Doporučujeme všem budoucím nevěstám!”
Pavla a Kevin

svatby_reference-5
svatby_reference-2

“10 z 5 hvězdiček!* Káťu znám od jejích prvních květinovo-zahradnických pupenů. Nikdy nebylo pochyb o tom, že by její práce nerozkvetla do krásy. A tak není divizny, že i to, co teď vytváří na vlastním a volném stonku, je zkrátka úchvatné. Svatební kvítí byla jasná volba s plnou důvěrou a dokonalým výsledkem. A my už se nemůžeme dočkat klasu a dalších příležitostí, které nás k ní přivoní :* Ať to kvete!”
Anička a Honza

“Naše svatba by bez kvítí od To to KVETE nebyla ono. Skvělá komunikace, originalita, kreativita a moc milá paní Jonášová, které kytičky kvetou pod rukama.”
Petra a Honza

svatby_reference-4
svatby_reference-6

“The flower arrangements for our wedding were beautiful, exactly as I imagined it!”
Natalie a Jiří

“Káťa nám vytvářela kompletní květinovou dekoraci a všechny tiskoviny na svatbu včetně krabiček na výslužku. Dokonalá práce, profesionální přístup a fakt nádherné a originální aranžmá. Můžeme jen a jen doporučit, Káťa je profík má prostě cit pro krásu, který se jen tak nevidí. Moc ráda od ní kupuji i různé věnce, které jsou taky parádní.”
Šárka a Tomáš

reference_sarka-a-tomas_
svatby_reference-7

“Katka Jonášová nám připravovala květinovou výzdobu na naši svatbu a vše bylo opravdu nádherné. Navíc je velmi milá a perfektně se nám spolupracovalo. Děkujeme a doporučujeme!”
Zuzka a Radek

“Nádherné svatební kytice, svěží a neotřelá květinová výzdoba a hlavně moc milá a vstřícná Káťa, která i na základě dost stručných požadavků vytvořila vše přesně tak, jak to bylo nej! A hlavně jsem s tím neměla vůbec žádné starosti. Děkujeme!”
Petra a Láďa

svatby_reference-1
svatby_reference-3

“Na Katku jsem narazila na svatebním veletrhu v Brně a jsem za to moc vděčná, lepší firmu na vytvoření oznámení jsme si nemohli vybrat. Oznámení sklidila velký úspěch, byla originální a přesně podle našich představ. Komunikace také na jedničku! Můžu jen doporučit, skvělá spolupráce. Ještě jednou moc děkujeme!”
Petra a Martin

Přihlaste se k odběru novinek z ateliéru, kde to KVETE.

Zásady ochrany osobních údajů.