KOŠÍČKY NA SVATEBNÍ KOLÁČKY

Košíčky vyrábím od začátku do konce ručně a od toho se odvíjí i jejich cena. Mohu je vyrobit prakticky v jakékoliv barvě, protože na výběr jich je 58. Používám kvalitní papír s příměsí bavlny v gramáži 300 g/m², který spojuji kovovými nýtky zlaté barvy. Košíčky mohu vyrobit buď s oblými nebo s ostrými rohy – stačí si vybrat. V nabídce jsou také košíčky vyrobené z kraftového papíru (č.59). Rozměry košíčku jsou 6×6 cm (základna dole), přibližně 6×13 cm (nahoře), výška je cca 8 cm. Do košíčku se vejde přibližně 15 svatebních koláčků (o velikosti cca 2×2 cm) nebo řekněme 80-100 g koláčků. Všechny košíčky posílám už hotové a složené tak, jak je vidíte na fotkách, nebojte!

cena:
19 Kč / ks (č. 01-54, č.59 – kraftové)
23 Kč / ks (č. 55 stříbrná matná, č. 57 zlatá matná) | 25 Kč / ks (č. 56 stříbrná lesklá, č. 58 zlatá lesklá)

Košíčky můžete objednat přímo v e-shopu, vyrábím je na zakázku.

JAK OBJEDNÁVAT:
Vzhledem k tomu, že vše vyrábím pouze na zakázku (nikoliv do zásoby), dodací lhůta pro košíčky je přibližně 3 týdny (ale většinou je to týden až dva). Vše záleží na domluvě, tak se na mě neváhejte obrátit!
Objednávat můžete přímo v e-shopu nebo pokud máte nějaké nejasnosti a dotazy, pište na email katka.jonas@totokvete.cz nebo volejte na číslo +420 728 782 819.
Všechny košíčky posílám už hotové a složené tak, jak je vidíte na fotkách.
Vyzvednout si je můžete buď osobně, pokud jste z HK nebo okolí, jinak posílám balíky většinou Českou poštou – jako Balík do ruky nebo Balík na poštu, případně nově i přes Balíkovnu. U Zásilkovny je omezen nejdelší rozměr balíku na 50 cm a to většinou pro větší počet košíčků nestačí.